MyBrows Studios on puhumas uued tuuled, ning seoses sellega tutvustame Teile põgusalt meie uusi ja andekaid meistreid Dagmarit ning Helinat. Dagmar ja Helina on juba mõnda aega iseseisvalt tegelenud MyBrows Studios kulmude microbladingu kui ka püsimeigiga. Dagmar teostab protseduure TARTUS ning Helina TALLINNAS.

Dagmar on on omandanud kunstihariduse Tartu Kunstikoolis ning viimased 6 aastat on töötanud küünetehnikuna. Vabal ajal armastab maalida loodust ning portreerida inimesi(pildid allpool). Oma uues ametis soovib Dagmar pakkuda meeldivat teenindust ning koostöös kliendiga leida parim sobivaim disain ning teostus, rõhutades ning esile tuues kliendi oma loomulikku ilu.

 

 

 

 

Helina on sündinud Saaremaal ning kasvanud üles Kuressaares. Ülikoolis käis Eesti Kunstiakadeemias ning õppis toote disaini. Sellest saab ka usaldada Helina kindlat ning täpset kätt. J Kui ta just portselanist ehteid ei valmista, õpetab juba 11ndat aastat tulevasi keraamikuid, kuidas valmistada tooteid keraamikatööstusele. Samuti usub, et kunstniku hariduse ja kogu teadliku elu kas joonistades või kätega meisterdades, annab ilu valdkonnas kindla eelise, kus vaatad iga kliendi nägu kui lõuendit, millest saabki ainulaadne kunstiteos.

 

 

 

 

 

 

Sedapuhku mõlema juurde aega broneerides, anname kaasa SOODUSPAKKUMISE – Dagmari juures saab esmase kulmuprotseduuri AINULT 139€( tavahind 159€) ning Helina juures on võimalik saada ERITI SOODSA HINNAGA silmalaineri ning huulte püsimeigi protseduuri KÕIGEST 99€( tavahind 169€). Mõlemad pakkumised KEHTIVAD KUNI SELLE NÄDALA LÕPUNI!

Seega, armsad praegused ning tulevased kliendid, kes te usaldate oma näo meie andekate meistrite käte alla- kui te soovite aega broneerida Dagmari juurde TARTUSSE või Helina juurde TALLINNA kirjutage meile info@mybrows.ee või helistage julgelt Giselale numbril 562 999 53.

 

Teie

MyBrows Studio