Screenshot from 2023-11-03 15-43-50

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

ESTO 3 on uue generatsiooni makseviis, mis võimaldab tasuda mugavalt ning kiirelt – kolmes võrdses osas, ilma lisatasudeta!

Anna klienditeenindajale teada, et soovid oma teenuse eest tasumiseks kasutada ülimalt populaarset ESTO 3-osalist makseviisi.

ESTO 3 aitab jagada ostusumma 3-ks võrdseks osaks:

  • Ühtegi lisatasu ei lisandu
  • Lihtsalt kolm võrdses osas makset, kolme kuu jooksul
  • Esimene makse on alles järgmisel kuul

Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

ESTO  järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust etteõte esindajaga ning teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi,Smart-ID või Mobiili-ID abil.

  • ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70. aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
  • ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.
  • ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

Vali oma teenuse eest tasumiseks ESTO maksa hiljem. Kinnita ost vaid paari klikiga, saa teenus kätte ning maksa tagasi ilma ühegi lisakuluta 30 päeva jooksul!

Ole nutikas ja vali teenuse eest tasumiseks ESTO maksa hiljem!

Maksa hiljem on nutikate inimeste makseviis – saa teenus kohe kätte ning maksa tagasi paindliku tagasimaksegraafiku alusel.

Soeta paari klikiga just seda, mida vajad – puudub intress, lisatasu ja sissemakse!

Screenshot from 2023-11-03 15-43-56

Maksa hiljem makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.

NB!

ESTO MAKSELAHENDUSED KEHTIVAD AINULT SCALP MICROPIGMENTATION (SMP) TEENUSTELE!

LEPINGU SAAB VORMISTADA KOHA PEAL!