Mis on SMP?

SMP ehk scalp micropigmentation on protseduur, mille eesmärk on imiteerida võimalikul tõetruult juuksefolliikuleid. SMP puhul kasutatakse spetsiaalseid SMP pigmente. Pigment sisestatakse nahka epidermise ja dermise vahelisele alale spetsiaalse SMP aparaadi  ja  -nõela abil.

Mis vahe on SMP-l ja tätoveerimisel?

Töövahendid, tehnika, iseloom. SMP spetsialisti peamisteks töövahenditeks on dermograaf, kindlat tüüpi nõelad, spetsiaalsed pigmendid ning tehnika, mida protseduuri käigus kasutatakse, et jäljendada juukseid kõige loomulikumal moel. Tätoveerijatel on erinevad töövahendid, kasutavad sünteetilisi pigmente ja töötavad ka sügavamal nahakihis-dermises. SMP puhul sisestatakse esimesel sessioonil pigment dermise ja epidermise vahelisele alale ja järgnevatel sessioonidel ainult epidermnisesse.

Mis pigmente kasutate?

SMP jaoks kasutame ainult spetsiaalselt selleks protseduuriks mõeldud aseptilist, bioühilduvat ja testitud orgaanilist pigmenti. Mis on välja töötatud maailma top SMP spetsialistidega koostöös. (PYGMENTA by Black Rain Academy).

Kui palju aega võtab SMP protseduur?

SMP prtseduur koosneb 3 sessioonist, mis viiakse läbi 1,5-2  kuu jooksul.

Esimese ja teise sessiooni vahele jääb 7-10p, teise ja kolmanda vahele umbes kuu aega.  Sessioonid võivad suurema kiilanemise puhul ka jaguneda mitme päeva peale. Sessiooni kestus sõltub suuresti jälle kiilanemise ulatusest või juuste hõrenemise astmest (3-5h).

Kui palju maksab protseduur?

Hind varieerub jällegi sõltuvalt kiilanenud või hõreneva ala suurusest, alustades armidest ja lõpetades täieliku alopeetsiaga. Seetõttu on SMP puhul vajalik protseduurieelne konsultatsioon, et spetsialist saaks veenduda täpses töö ulatuses ja sellest tulenevalt öelda konkreetse töö hinna.

Umbkaudne hinnakiri on järgmine:

Armid alates 400€
Juuksepiir või pealagi alates 900€
Juuksepiir + pealagi alates 1300€
Alopeetsia alates 2900€

Tasumine on tavaliselt kolmes osas: enne igat sessiooni 1/3 kogusummast.
Soovi korral on võimalik kasutada ka järelmaksu võimalust ja maksta väiksemates osades pikema perioodi vältel.

Kellele saab teha SMP protseduuri, kellele mitte?

Protseduur sobib kiilanemise ning juuste hõrenemise puhul nii naistele kui meestele.

Tervetel inimestel ei ole üldiselt SMP tegemiseks vastunäidustusi. Siiski peaks arstiga kontsulteerima järgmiste seisundite esinemisel:

-Epilepsia
-Diabeet
-AIDS
-Hepatiit
-Nahahaigused, mis asuvad peanahal.
-Keemiaravi või vere hüübimist takistavate ravimite kasutamine
-Autoimmuunhaigused
-Hingamisteede haigused
-Südame või südameveresoonkonna haigused
-Tugevamad allergiad metallide või muu vastu
-Rasedus ja imetamine

Enne protseduuri peaks peanahk olema terve ning rangelt soovituslik on mõned päevad enne protseduuri vältida alkoholi tarbimist.

SMP protseduur ei ole üldiselt valus, kuid kogemuse põhjal saame öelda, et valu tunnevad need kliendid, kes on korralikult välja puhkamata või magamata. Seega soovitame enne protseduuri ennast korralikult välja puhata ja vältida stressi, siis on sinu keha valule vähem tundlik.

Kindlasti teavita meid enne protseduurile tulekut kõikidest oma kroonilistest haigustest.

Kuidas käituda peale SMP sessiooni?

72 tunni jooksul:
-Väldi liigset higistamist
-Ära tee pead märjaks
-Ära raseeri juukseid
-Hommikul ja õhtul määrida vaseliini vastavalt spetsialisti antud juhistele

Peale viimast sessiooni tuleks SMP piirkonda ühe nädala jooksul kreemitada niisutava kreemiga.

Kui kaua kestab tulemus?

SMP protseduur on permanentne, mis tähendab, et tulemus on eluks ajaks. Sõltuvalt indiviidist soovitame 4-5 aasta  möödudes teha kerget värskendust.

SOOVID TULLA?

Selleks tuleks sul broneerida aeg meie veebilehel.

 • positive review  Suured tänud kulmuhaldjas Kaisale ?

  Katrin Oras Avatar Katrin Oras
  10/10/2018

  positive review  Imeline Kaisa! Suured tänud ilusate kulmude eest! Olen tulemusega väga rahul! Oled tõeline proff ja väga meeldiv inimene!😘😘😘

  Žanna Fell Avatar Žanna Fell
  18/06/2019

  positive review  Super! Soovitan väga! 😊👌

  Kaisa Kukk Avatar Kaisa Kukk
  08/05/2017
 • positive review  Suured tänud Triinule ilusate kulmude ja lainerijoone eest!!! planeerisin protseduuri kaua ja olen väga rahul!!! Hajutustehnikas kulmud ei vajanud isegi retouch-i!

  Annika Krist Avatar Annika Krist
  24/09/2018

  positive review  Soovitan julgelt Kaisat. Jäin ülimalt rahule tema tööga. Kohe näha , et ta teeb oma tööd südamega ja on oma ala proff. Ise on ta ka hästi tore ja sõbralik... read more

  Liile Saag Avatar Liile Saag
  06/11/2018

  positive review  Otsisin kaua tehnikut🧐Käisin oktoobris 2021 tegemas kulme Triinu juures. Siimaani on tulemus väga hea ja püsinud niii kaua😋Isegi meikar imestas, et kuidas nii kaua püsib 😲 Saladus on - hea... read more

  Kati Rattasepp Avatar Kati Rattasepp
  08/02/2022
 • positive review  Esiteks pean kindlalt ära mainima, et ma oleks Sind nagu koguaeg teadnud. Ja mis puutub kulmudesse siis ma olen rohkem kui rahul, väga suurepärane töö. Kindlalt järgmine kuu kohtume uuesti... read more

  Viigi Kipper Avatar Viigi Kipper
  20/04/2017

  positive review  Olen väga rahul oma kulmudega, super töö ja meeldiv tegija.

  Veronika Padar Avatar Veronika Padar
  14/03/2018

  positive review  Cashmere tehnika on mu lemmik! Aasta on juba möödas ja nii kaua on peal püsinud. Nii loomulik ja ilus kuju! Julgen enesekindlamalt ilma meigita olla, sest nägu on palju ilmekam.... read more

  Helena Talk Avatar Helena Talk
  07/02/2022
 • Triin tegi mulle veel ilusamad kulmud kui mul enne olid! Väga suur pluss Triinu juures on see, et ta ülimalt sõbralik ning meeldiv isiksus ja ta tahab oma töös edasi areneda.... read more

  Elen Labo Avatar Elen Labo
  26/03/2017

  positive review  Soovitan. Olen Alvine tehtud cashmere tehnikas kulmudega väga rahul. Aitäh!

  Marilin Puusepp Avatar Marilin Puusepp
  17/06/2021

  positive review  Olen oma microblading kulmudega väga rahul ja kiidan tegijat ning kindlasti soovitan ka teistele! Kulmud jäid väga ilusad ja loomulikud ning hommikuse kulmumeigi arvelt saab nüüd uneminuteid juurde.

  Elizabeth Leet Avatar Elizabeth Leet
  23/05/2017