Vähemalt üks klient päevas küsib minult ühe pealkirjas väljatoodud microbladingu stiili kohta. Kuna segadust on selles vallas kliendi jaoks tekitatud tõesti piisavalt, siis üritan lühidalt selguse maapeale tuua.

Microbladingu ja nanobladingu vahe on ainult selles, et nanobladingul kasutatakse väiksema läbimõõduga nõeltest koosnevat tera, mis võimaldab saada peenemaid jooni, aga seda ainult juhul, kui seda oskuslikult käsitleda. Mida peenemad on nõelad, seda rohkem nad bleidides vibreerivad ja ebakindla käega on võimalik joone paksuse osas saada soovitule hoopis vastupidine tulemus.

Microfeathering`i eripära seiseneb selles, et ei bleidita kulmu terves ulatuses, vaid täidetakse ainult hõredamad kohad. Sobib hästi hea karvakasvuga kulmudele, kus on mõned heledamad kohad.

Light microbladingu puhul sisenetakse nahka kiht kihi haaval, kuni jõutakse soovitud sügavuseni. Samas on meistreid, kes on nii vilunud, et tõmbavadki ühe täpse tõmbega joone kohe täpselt õigele sügavusele. Kõige enam kasutatakse tehnikat, kust tõmmatakse jooned esimese korraga peaaegu piisavalt sügavale ja teise ringiga käiakse jooned veel korra õrnalt üle, tunnetades, kuidas tera jõuab täpselt õige sügavuseni.

MyBrows`i teenuste nimekirjas olevas püsi-microbladingus kasutatakse microbladingu ja püsimeigi kombineeritud tehnikat, kus microbladitud karvade taustale tehakse püsimeigi hajutust. Püsimeigi hajutusega taust annab karvatehnikale tihedama ja täidetuma välimuse ja kulmu kuju säilib kauem ning kulumine on ühtlasem. Kui kliendil on endal karva vähe või üldse mitte, saab hajutusega tekitada varje ja 3D jm visuaalseid efekte, et tulemus oleks loomulikum.

Tegelikult ei ole vahet, mis tehnikaga pigment nahka sisestatakse. Tulemuse vahe seisneb selles, kui hästi meister oma tehnikat valdab. Õige tunnetus tuleb ainult aja ja praktikaga.

Microbladingu puhul ei sõltu tulemused tehnikast, vaid tehnikust.

 

T.Ley