Olen lasknud endale 3 korda microbladingu teha. Esimene kord oli ajal, mil ma ise valdkonnas sees ei olnud ja mu valikust sai totaalne ämber. Tänu sellele tean ma väga hästi, mis tunne see on, kui Sulle on näkku „tätoveeritud“ kulmud, mida Sa ei tahtnud. See on kohutav! Kuigi ma teadsin, et need kuluvad aastaga ära, siis AASTA tundub sellisel hetkel terve igavik, sest tegu on ikkagi SINU NÄOGA.

Mulle satub igakuiselt kliente, kes on ühel või teisel põhjusel sattunud ebakvaliteese teenuse otsa. Iga kord ma tunnen nende valu ja nüüd leidsin, et minu kohus on aidata vähemalt minu jälgijaskonnal teha teadlik valik.  Niisiis, siin on 7 punkti, mis kindlustavad, et Sinu püsimeigiprotseduurist ei kujune õudusunenägu, vaid üks parimaid otsuseid Sinu elus.

  1. Kõige oluliusem punkt: AVALIKUD TAGASISIDED. Tänapäeval on enamikul teenusepakkujatel, et mitte öelda kõigil, Facebooki leht. Facebooki tagasisided ei ole teenuse pakkuja poolt filtreeritavad, mis tähendab, et ta ei saa valida, millised tagasisided tema lehel nähtavad on ja millised mitte. Teenuse pakkuja saab ainult valida, kas tal on tagasiside andmise võimalus või mitte. Ole väga ettevaatlik, kui tagasisidesid lisada ei saa, sest sellel on reeglina põhjus.
  2. Tegija kodulehel peab olema piisavalt palju pilte tehtud töödest ( 5 on liiga vähe J)ja sealjuures ka PARANENUD TÖÖDEST. Olgu, saan aru, et püsimeigi tulemus ei ole 90% juhtudest peale esimest protseduuri ideaalne ja me ei taha neid pilte seetõttu postitada. Lisaks sellele me peale retouchi enam kliente vähemalt aasta aega ei näe. Seega me ei näe ka lõplikult valmis tulemusi, mida teile pildistada, aga cammoon, kui ollakse juba mõnda aega asjaga tegelenud, siis võiks olla pilte ka sellest 10% töödest, mis esimese korra järel ideaalilähedased on J
  3. Iga ala parimad tegijad on KITSA SPETSIALISEERUMISEGA. Olge ettevaatlikud, kui püsimeigi teenus on teenuste nimekirjas kümnes.
  4. KOGEMUS! Püsimeigi puhul on oluline reaalselt tehtud tööde arv,mitte see, mitu aastat on möödunud sellest, millal alustati. Tean tegijaid, kes on valdkonnas tegutsenud meitmeid aastaid, kuid teenindavad kuus vaid paar klienti, kui sedagi.
  5. Vali tegija, kes on vastavalt KOOLITATUD. Lisaks teadmistele püsimeigi protseduuri kohta on selle protseduuri juures ülioluline järgida hügieeninõudeid ja olla teadlik näiteks haigusseisunditest või ravimitest, mille puhul protseduur võib olla ohtlik. Informeerimata tegija võib reaalselt ohustada Sinu tervist.
  6. ÄRA OTSI ODAVAT TEENUST! AJUTINE TÄTOVEERING NÄOS EI OLE KOHT, KUS KATSETADA, ET ÄKKI LÄHEB ÕNNEKS! Kui hind tundub liiga hea, et tõsi olla, siis tavaliselt nii ka on.
  7. See võib tunduda Sulle naljakas, aga see punkt on võib-olla, et kõige olulisem: USALDA OMA KÕHUTUNNET! Kui Sul tekib kohapeale minnes, et tegija ei ole professionaal või Sa ei tunne end temaga absoluutselt mugavalt või teil puudub igasugune klapp, siis ÄRA TEE SEDA! 😀 Kõhutunne ei valeta mitte kunagi.

Luban Sulle, et kui lähtud enda püsimeigikunstniku valikul neist olulistest punktidest, siis peale protseduuri vaatad Sa peeglisse ja Sul on suul lai naeratus… ja juures kuhjaga enesekindlust 😉

 

T.Ley